successful team of professionals high fiving 2021 08 26 19 58 09 utc

דיסקליימר / תניית פטור

כל הכתוב באתר, ובדף זה בפרט, מיועד לשני המינים. אך כתוב בלשון זכר לצורך נוחות בלבד.

אנא קרא הצהרה זו בקפידה לפני השימוש באתר uplus.co.il (“האתר”) המופעל על ידי הלה אשר (“אנחנו”, “אנו” שלנו). כתב ויתור מכיל מידע חשוב בנוגע למגבלות האחריות שלנו. גישתך לאתר ושימושו מותנית בקבלתך ועמידה בדבר הצהרה זו. הצהרת אחריות זו חלה על כולם, כולל, אך לא רק: מבקרים, משתמשים ואחרים, המעוניינים לגשת לאתר או להשתמש בו.

על ידי כניסה לאתר או באמצעותו, אתה מסכים להיות מחויב לאחריות זו. אם אינך מסכים עם חלק כלשהו בהצהרה זו, אין לך את הרשאתנו לגשת לאתר או להשתמש בו.

הלה אשר, אשת הסוד של הבכירים – רקע מקצועי

מומחית באימון מנטאלי למנהלים ולבעלי עמדות מפתח להכפלת ביצועים ושיפור הישגים. אני יודעת לסייע לך להפחית את הסטרס מבלי לפגוע בתוצאות ואפילו למנף אותן. כמו כן, לסייע לך ליצור איכות חיים הוליסטית, חיובית ובריאה שמסייעת לך בכל ממד: האישי והעסקי.

יש לי שתי תובנות עיקריות מתוך ניסיוני העשיר בליווי עשרות בכירים, אנשי עסקים ומנהלים:

 1. כל איש עסקים, בסופו של דבר, עסוק באחד מתוך השניים: או לשרוד או להצליח.
 2. המוצר הכי יקר בעולם הוא זמן.

מתוך שתי התובנות הללו פיתחתי את השיטה שלי, שיטת Uפלוס, שבמהותה מדייקת מקסימום איכות ותוצאות במינימום זמן ומאמץ.

השיטה מבוססת על עשרות כלים יישומיים הן מתוך עולם ה- High Performance, האימון המנטאלי, האימון האישי והעסקי והן מעולמות תת-המודע.

במהלך הפגישות והסדנאות שלי אני יודעת למקד, בכל פעם מחדש, מהו הדגש הנוכחי שצריך לעבוד עליו: Business \ Mental Personal \.

בניסיוני המקצועי למעלה מ-10,000 שעות אימון, ייעוץ, סדנאות והרצאות למגוון גופים ובמגוון עיסוקים: CEO, בכירי משרד התחבורה, מנהלי מכללות, סוחרים בשוק ההון, פילנתרופים, אנשי נדל”ן, משכנתאות, רופאים, בכירי בנקים, מנהלות HR, חברות ביטוח, SMBusiness במגוון תחומים [סטיילינג, מחשבים, מסעדנות, מנהלים, מטפלים, יועצים ועוד].

סודיות ואתיקה:

השיחות המתקיימות בתהליך האימון והליווי [הן האישי והן הקבוצתי], והמידע העסקי בהן חסויים לזמן התהליך ולאחר סיומו. עם זאת, הלה אשר או מי מטעמה רשאים לעשות שימוש בתיאור כללי של תהליך האדם/ואו העסק וגם בתיאור התהליך שעבר המונחה לצורך שיווק ופרסום, לרבות תצלומי מסך. ללא ציון שמו המלא של העסק ו/או הבעלים [אלא אם כן אישר להשתמש בפרטיו המלאים לצורך פרסום ושיווק].

בסדנאות ובהרצאות: הלה אשר, או מי מטעמה, מקליטים את המפגשים ואף עושה בהם שימוש לצורך שיווק ופרסום. המשמעות של זה היא: אתה תיראה בצילומים ובתמונות. במידה ואינך מעוניין להיראות בצילומים/בתמונות – אנא כתוב זאת במייל להלה אשר: info@uplus.co.il.

אחריות ומחויבות:

אני, כמאמנת ומלווה, מבטיחה למונחים שלי לעבור תהליך שיאפשר להם ליצור תשתיות מנטאליות שיסייעו להם להגדיל את הביצועים שלהם, העסקיים והאישיים.

עם זאת, הנחות העבודה הבסיסיות בתהליך האימון והליווי הנן כי הידע המקצועי ותחום המומחיות והמקצועיות של העסק/החברה מצוי אצל בעל העסק/החברה. וכי הלה אשר, המאמנת המלווה, רק מסייעת להבאתו לידי ביטוי ומימוש עסקי מיטבי ואיננה אחראית על תוצאותיו של העסק/החברה או של בעלי העסק/החברה, בשום דרך. כמו כן, התוצאות האישיות הן באחריותו הבלעדית של המתאמן.

קיימת חשיבות קריטית למחויבות ולפעולות של המאומן לטובת הצלחת התהליך ותוצאתו. בנוסף על כך, על המאומן להכין את שיעורי ומטלות הבית הניתנים בין הפגישות ועשייתו זו היא שמשפיעה על הצלחת התהליך.

רכיבים נוספים של ביצוע וניהול פרויקטים בעסק (כגון: בניית קיטים, סדנאות נוספות, הדרכת עובדים, פגישות אישיות עם עובדים/מנהלים נוספים מעבר למצוין במסמך זה, בניית תיקי פרויקטים, כתיבת תוכן, שיחות עם עובדים נוספים בחברה ועוד)- אינם חלק מהמסלול הקבוע ויידונו בין הצדדים, יתואמו, יוסכמו ויתומחרו בנפרד.

חברת מיתוג וקריאייטיב, ניהול חשבונות, עיצוב גרפי, תשלומים לגורמים וספקים נוספים כגון קידום דיגיטלי, בניית אתרים, צילומים, כתיבת תוכן וכיו”ב אינם כלולים במסגרת הליווי והם יתומחרו ויתבצעו בנפרד על-ידי ספקים חיצוניים ישירות אל מול בעלי העסק/החברה. הלה אשר יכולה להמליץ לבעלי העסק על ספקים שלדעתה עושים עבודה מקצועית. עם זאת, להלה אשר אין אחריות על ביצועי הספקים בפועל ועל בחירתם החופשית על ידי בעל העסק/החברה.

הלה אשר, וכל עובד מטעמה, איננה אחראית על כל תוצאה עסקית / נפשית / מנטאלית / אישית בחייו או בעסקיו של הלקוח.

לקוח אשר עבר טיפול פסיכיאטרי – עד 5 שנים מיום תחילת תהליך ליווי אישי / קבוצתי / עסקי עם הלה אשר – עליו להמציא אישור פסיכיאטר ו/או גורם מלווה לטובת התהליך עם הלה אשר, או עם מי מטעמה. אין באחריותה של הלה אשר, או מי מטעמה, לוודא אישור כזה [או הצורך בבירור של קבלת אישור מצד הלקוח]. אישור שכזה מצוי באחריות הלקוח בלבד.

לקוח שמחוייב באישור שכזה, אך לא הראה אישור שכזה עם היציאה לתהליך ו/או לאורך התהליך – האחריות היא עליו בלבד. ואין להלה אשר, או למי מטעמה, כל אחריות בדבר. הן לאורך התהליך והן לאחר סיומו.

תנאי ביטול

 • התשלום עבור השירותים שלנו נגבה מראש.
 • פגישות שלא יתקיימו עקב חגים, מועדים או חופשות של הלה אשר – יושלמו באותו החודש, או לאחריו, במועד אחר – בתיאום עם המונחים.
 • עם קבלת התשלום בפועל, תצא חשבונית מס-קבלה במקור, כחוק.
 • ביטול פגישה בהתראה של פחות מ-24 שעות – יחויב בתשלום מלא.
 • ביטול התהליך ניתן בהתראה של 30 יום מראש.
 • הקפאת התהליך ניתנת בהתראה של 30 יום מראש [ועד לטווח של מקסימום חודש]. בזמן הקפאת התהליך – תשלום הריטיינר ממשיך כרגיל. במקרים של חופשות – יתואמו מראש מועדי היציאה והחזרה מחופשה.
 • לא יינתן החזר כספי עבור הכספים ששולמו מראש, או מפגשים שלא ה/יתקיימו ביוזמתכם או באחריותכם. ולא תהיה לכם זכות קיזוז.
 • הפגישות מתקיימות באמצעות תוכנות אונליין בהתאם ללו”ז המשותף של הלה אשר ושל הלקוחות.
 • הנך מצטרף לרשימת התפוצה של הלה אשר. באפשרותך להסיר את עצמך מהרשימה בכל רגע נתון בהמשך.
 • סמכות השיפוט בין שני הצדדים, תהיה נתונה לבתי המשפט בתל אביב בלבד.
 • קבלת הריטיינר הראשון או הגעה למפגש הראשון/לשיחה הראשונה משמעותם קבלת תנאים אלו במלואם.
 • תנאי ביטול סדנאות: א. ניתן לבטל את ההשתתפות בסדנה רק עד לאחר מפגש ראשון של הסדנה – לא יגבו תשלומי ההמשך. כלומר – תשלום ראשון מבין ה-6 יגבה ולא יוחזר ללקוח בשום תנאי. 5 התשלומים הבאים לא ייגבו/יזוכו. ב. במידה והביטול של הסדנה נעשה לפני תחילת הסדנה – יוחזר התשלום המלא, בניכוי 100 ש”ח דמי טיפול, סליקה וכו’. ג. אין אפשרות ביטול לאחר סיום מפגש ראשון של הסדנה.

העתקת חומרים / העברת תכנים

 1. אין לך רשות להעביר את החומר המוקלט / גישת הכניסה שלך לאתר, לסדנאות ולתכנים שלנו – ללא אישור מפורש בכתב מהלה אשר. במידה ותהיה כניסה מכמה מכשירים, ו/או יהיה לנו החשד שהעברת את התכנים – אתה תוסר לאלתר מהתכנים ומהאתרים שלנו ללא הסבר או נימוק מהצד שלנו.
 2. אין לך אפשרות לעשות שימוש מסחרי [גם אם זה שימוש מסחרי במפגש “אחד על אחד”] עם התכנים והחומרים שלנו. לא בחומרי הסדנאות, הוובינרים, ההקלטות, המפגשים האישיים. ולא בחומרים הפתוחים לקהל הרחב. לרבות שימוש במצגות, חוברות עבודה, הקלטות, הודעות קוליות ועוד.
 3. החומר באתר [בקבוצות הווצאפ/בקבוצות הפייסבוק/בגוגל דרייב ובכל מקום אחר] פתוח לך לאורך השימוש בקורס/הסדנה/הליווי האישי. הלה אשר/החברה/העסק אינה מתחייבת לכך שהחומרים יהיו פתוחים עבורך ל”כל החיים”. אם ברצונך להשתמש בחומרים – אנא דאג להוריד אותם אל המחשב שלך ולייצר להם גיבוי. לאחר התהליך  הלה אשר רשאית להפסיק את אחסון החומרים.

הצהרת פרסום

אתר זה מכיל פרסומות למידע, מוצרים ושירותים הניתנים על ידי צדדים שלישיים. איננו מחייבים שום מצג, או אחריות לגבי התאמתם של מידע, מוצרים ושירותים הכלולים בפרסומות אלה לכל מטרה שהיא. הכללתנו של מידע, מוצרים ושירותים כאלה אינה מהווה את המלצתם או את הסכמתם. כשאתה לוחץ על פרסומת, תועבר לאתר של צד שלישי שאינו נשלט או מנוהל על ידינו. לכן עליכם לקרוא את מדיניות הפרטיות והתנאים וההגבלות של אתרים כאלה. אנו לא שולטים באתרים כאלה ולא בפרקטיקות של אתרים כאלה.

שינויים

אנו שומרים לעצמנו את הזכות לתקן מדיניות זו בכל עת ללא הודעה אישית מוקדמת לך. ברגע שאנחנו מעדכנים את התנאים כאן – הם חלים עבור כל הלקוחות שלנו, גם כאלה שקיבלו את תנאי ההסכמים הקודמים שלנו.

שאלות

אם יש לך שאלות לגבי הצהרה זו, אנא צור איתנו קשר בכתובת info@uplus.co.il.

עדכון התנאים: 1.1.24