בסוף מתרגלים להכל?

תשמעו סיפור על מרבה רגליים 🐛

שפגש בו יום אחד שועל 🦊

השועל עמד משתהה ומתפעל לנוכח ההרמוניה בהליכתו של מרבה הרגליים.

ושאל: "לי יש רק ארבע רגליים ובכל בוקר מחדש אני מתלבט באיזו רגל להתחיל את ההליכה..
אז איך אתה, עם כל כך הרבה רגליים, מצליח להחליט עם איזו רגל להתחיל את ההליכה..?!"

בערב פגש השועל במרבה הרגליים עומד באותו המקום שעמד שם בהתחלה.
שאל השועל: "מה אתה עושה כאן? למה נשארת באותו המקום?!"
ענה מרבה הרגליים: "מאז ששאלת אותי.. אני תקוע".

מתרגלים להכל?

בהתחלה, לפני פחות מחודש, חשבנו שסגר ובידוד הם 'סוף העולם!', אבל כפי שכתב דודו טסה: "בסוף מתרגלים להכל".

בני אדם הם סתגלניים. אנחנו מתרגלים לשגרה [כל שגרה] מהר משאנחנו חושבים.

לפעמים הסתגלנות הזו עלולה להיות בעוכרינו. כי אנחנו עלולים להסתגל גם להרגלים שמעכבים אותנו. כאלה שמשאירים אותנו תקועים במקום או בעבר.

הרי גם לעשן התחיל פעם מאיזה הרגל חדש [לא נולדנו מעשנים..], וגם מחשבות לא-טובות של פחד או עצבות. כך גם הרגל של לעבוד מצאת החמה עד צאת הנשמה כי "אין מה לעשות.. חייבים להספיק", או המחשבה המוטעית ש"אדם לא יכול לעשות שינוי בגיל מבוגר", ואפילו מחשבות על בן/בת-זוג לשעבר שמונעות מאיתנו להתקדם קדימה. ועוד שלל הרגלים פיזיים או מחשבתיים שפשוט "התרגלנו" אליהם.

הרגל יכול להיות טוב?

עם זאת, הרגלים הם דבר מבורך. היכולת שלנו להתרגל להרגל פיזי או מחשבתי שמטייב את החיים שלנו הוא אפשרי לחלוטין. אנחנו יכולים להתרגל לתזונה נכונה, להתרגל לכושר, להתרגל לזוגיות טובה וגם להתרגל לניהול שגרת חיים מיטבית גם כשאנחנו נמצאים בעמדת מפתח. אנחנו יכולים להתרגל לכל דבר!

עובדה. מזה כחודש אנחנו סגורים בבתים. ולאט-לאט מתחילים לשמוע ולראות מכל עבר קולות של "כייף לי בשגרה החדשה", "התחלתי לשים לב לכל היופי שמסביב", "איזה כייף הזמן עם הילדים.. ביום-יום אני רואה אותם אולי בזמן מקלחות ולפעמים גם זה לא", וגם "כייף לעבוד מהבית ולא צריך לעמוד בפקקים".

לפתע מחשבות על עולם מחודש מתחילות למלא את הראש שלנו.

שלומי, מנהל שאני מלווה, סיפר לי השבוע ש"בשגרה הילדים לא רואים אותי כל השבוע.. ואז מגיע יום שישי והילדים לא כל כך מתייחסים אלי.. אני מנסה לדובב אותם אבל הם לא משתפים איתי פעולה. אבל עכשיו אחרי שבמשך חודש אני בבית, ליל שישי שלנו נראה אחרת, הילדים מתייחסים אלי, משתפים אותי והמילה שלי אל מול הילדים - היא מילה".

וזה פשוט PERFECT!

 

מדוע זה נפלא?

כי כשאנחנו מבינים שאנחנו יכולים להתרגל להכל - אז אנחנו יכולים להתחבר למה שאני טוענת כל הזמן: אתה יכול לעשות שינוי! אתה בהחלט יכול. אתה יכול להתרגל לשגרה חדשה. אתה יכול להתרגל להרמוניה בחיים שלך שמשלבת בין זמן עבודה-משפחה-פנאי. אתה יכול להוריד את הרגל מדוושת הגז מבלי שזה יפגע לך בתוצאות. אתה בהחלט יכול לשנות את ההרגלים שלך לטובה!

יתכן שבקצב הזה יהיה לנו אפילו מוזר לחזור לשגרה שהכרנו.. לסיר הלחץ ולמירוץ העכברים הישן והמוכר. ותכלס', כייף שאפשר לשנות. איזה נפלא, לא?

 

שיחה במתנה LESS STRESS CALL

היא שיחה ממוקדת ופרקטית בת חצי שעה וכוללת את דיוק נקודת הלחץ ואיך אפשר להתמודד איתה SOS. ואולי אתה בכלל לא מרגיש לחוץ, אבל כן יש לך כל מני עניינים עם השגרה החדשה שנכפתה עלינו..

לניצול המתנה יש ללחוץ כאן ולקבוע דרך הקישור הישיר ליומן שלי

מה קורה בשיחה?
חצי שעה של BOOST שתפחית את הלחץ שלך ותגביר את השקט והנחת שכה חשובים בעת הזו.

1. נזהה את מוקד הלחץ. "סטרס" זו מילה רחבה - המטרה שלנו תהיה לזהות את המוקד המשמעותי ולאחר מכן - לפתור אותו.
2. שיח מקצועי. נקיים שיחה איכותית כדי שנוכל לפתור את המוקד ונלמד כלי פרקטי שיוכל לעזור לך כבר ממחר בבוקר.
3. תקבל כלי פרקטי. נבין תכלס' - מהו הכלי שתוכל להשתמש בו במיידית כדי להפחית את הסטרס ולשפר את איכות החיים שלך - דווקא עכשיו!
4. תקבל ממני סדרת מדיטציות מותאמות אישית. המדיטציות יסייעו לך לפתור את מוקד הלחץ הספציפי שלך ויאפשרו לך שיפור משמעותי בתרגול יומיומי פשוט שתוכל לעשות מהבית שלך.

קובעים איתי ישירות דרך היומן שלי כאן
פיניתי זמנים יעודיים מהלו"ז שלי רק לטובת קיום שיחות המתנה הללו!

לכן, ממש בקלות, אתה פשוט נכנס ללינק הזה
בוחר את היום והשעה שמתאימים לך
ו.... זהו 🙂 ITS A DATE!

הזמן שתקבע - יופיע לי מיידית ביומן שלי, עם מספר הנייד שלך וכן עם כתובת המייל שלך.
24 שעות לפני השיחה שלנו אשלח לך ווצאפ עם תזכורת ומיקוד מקצועי וקצר לקראת הפגישה החשובה שלנו!

הנה, הגישה הישירה ליומן שלי, מכאן.

פסח כשר ושמח
הלה אשר מ U-PLUS

 

 

 

 

מנהל? בעל עסק?

הורד את המדריך החינמי ולמד כיצד ניתן להפחית את רמת הסטרס ולהגדיל את היעילות בחיים שלך. באמצעות שיטה שאנשי מפתח ומנהלים רבים חיים על פיה
ע״י הלה אשר
עוזרת למנהלים ואנשי מפתח לשפר את איכות החיים שלהם ע״י יישום מודל פרקטי ומוכח לשיפור הביצועים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מאמרים אחרונים

אוקטובר 2, 2020
איך ילד בן שתיים לימד אותי על DNA של מוטיבציה פנימית?

הוא תפס את החצץ, אבן-אבן, והכניס לדלי. כשהדלי היה מלא עד למעלה- הוא תפס את הדלי בשתי ידיו הקטנות ושפך את כל האבנים מהדלי לתוך העציץ הריק שהיה לידו. ואז.. הוא הוציא אבן-אבן מהעציץ והכניס חזרה לתוך הדלי. כשהדלי שוב היה מלא- הוא שוב שפך את האבנים מהדלי לתוך העציץ. ואז.. ניחשתם נכון: הוא שוב […]

ספטמבר 25, 2020
איך אנשים מצליחים, מצליחים להצליח?

[הקובץ להורדה כאן] מכיר את המשפט? "אם אתה לא תגשים את החלומות שלך, אז מישהו אחר ישכור את שירותך כדי להגשים את החלום שלו" מצליחנים לא חיים עם התפיסה של חיים 'מתגלגלים' - "מה שיוצא - אני מרוצה". הם חיים בתחושת אחריות גדולה לממש את הפונטנציאל שלהם, לנצל את המתנה הענקית של החיים שהם הגיעו […]

יולי 21, 2020
מה חלמת להיות כשהיית ילד ואיך זה קשור למי שאתה היום?

אחד הזיכרונות המתוקים שלי מגיל 5 הוא שאני עומדת על המרפסת, מוציאה את הרמקולים הגדולים של הרדיו-טייפ הענק כלפי חוץ, מחברת מיקרופון ושרה. שעות. היו לי קלטות עם פלייבקים של כל מני שירים ידועים, לחלקם חיברתי מילים משלי. ודמיינתי לעצמי שכל השכנים ששומעים וצופים בי הם הקהל שלי בבית האופרה. אני זוכרת עד כמה הייתי גאה בעצמי. המחשבות שהיו לי בראש זה שכל […]

מאמרים נוספים

הרמוניה

הרמוניה

מיטבית בין תחומי החיים שתאפשר לעצמך יותר

pluscopyrightcross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram