זה קורה לטובים ולטובות ביותר

יום הולדת.

זה קורה לטובים ולטובות ביותר ????

והנה הגיע גם היום הגדול שלי…

פעם בגיל 25, כאשר הייתי עוד יותר צעירה, היתה לי מחשבה מעכבת ומוזרה כזו שחיי הגדולים הסתיימו..

בוודאי שמעתם על “מועדון 27 לנצח” המכובד

אז אני הקדמתי אותו.. 🙂

חשבתי שאת כל הדברים הגדולים בחיי כבר עשיתי, שאין עוד דברים גדולים לעשות ושאני סיימתי פה את תפקידי.

לא כל כך הבנתי מה עושים אחרי גיל 25?

משחקים שש-בש בבית אבות?! פוגשים את החבר’ה בשוק באיזה בית קפה קבוע?! מה עושים שם, בגילאים של אחרי 25, אחרי שעשיתי כבר מלא-מלא דברים גדולים והגעתי לפיק של חיי?

וגם היתה לי עוד מחשבה ישנה כזו, שאם ישאלו אותי מה שלומי, אענה: “יהיה רע”.

חכמולוגית שכמותי ????

למבטים התמוהים שאנשים הביטו בי, השבתי בהתחכמות: שאם יהיה טוב, הרי זו תהיה הפתעה נהדרת שכזו! ואם יהיה רע, אז לא אהיה מופתעת.

אתם אנשים חכמים, כמוני, ואתם בוודאי יודעים שאנחנו המשכנעים הגדולים ביותר של עצמנו. תמיד יש לנו את התירוצים הטובים ביותר להסביר לעצמנו מדוע אנחנו צודקים. חשבתי שאני גדולה, מבינה, יודעת את הכל, צודקת בהכל ושסיימתי את עידן הדברים הנפלאים בחיי.

היו לי כל מני משפטים של אנשים שחושבים שהם חכמים במיוחד: “אני תמיד צודקת”, “אני יודעת את הכל”. ותיקפתי אותם בכל מני דרכים, כולל להגן על קו המחשבה שלי בחירוף נפש לעתים ???? אני משתעשעת עם הזכרונות שלי את עצמי בזמן כתיבת שורות אלה.

כייף שעברו להן מאז כבר 5 שנים..

ועוד 5 ועוד קצת ????

+++

כייף שגדלתי מאז, בתודעה שלי ובגודל הנשמה שלי.

ומה אני יודעת היום?

היום אני יודעת שאני ברב הזמן לא צודקת ושאני בכלל לא יודעת אם יש דבר כזה “צדק”…

הרי המציאות היא הפרשנות שאנחנו מעניקים למה שקורה לנו בחיים. אז מי צודק? ומי מכריע בעניין?!

היום אני גם יודעת שאני יודעת המון, וככל שאני יודעת ולומדת – אני מבינה עד כמה אני לא יודעת… וכמה ענווה ופרופורציות זה מכניס לחיי..

כאשר אני נזכרת בצעירונת הזו, שכן עשתה דברים ענקיים כבר לאז- אני מחייכת אליה באהבה. כמה תעוזה, כמה אומץ, כמה חוסר הבנה וחוסר ידע היה בה, איזו חוצפה מדהימה. ואיך היא ניצחה את הכל וממשיכה לנצח מדי יום.

כאשר אני חושבת על הצעירונת שאני היום. אני מחייכת עוד יותר. כי וואלה, אילו דברים ענקיים עשיתי מאז, כמה למדתי והתפתחתי מאז, כמה אני יודעת היום, כמה טוב אני עושה, כמה ניסי ניסים קורים אצלי בקליניקה ואיזה מזל שאני מביאה לידי ביטוי בעולם הזה את הייעוד שלי ומגשימה את עצמי משנה לשנה יותר ויותר.

ואיזה מזל שאני יודעת, בידיעה פנימית עמוקה, שבכל רגע ורגע משהו נפלא עומד להתרחש 🙂

כ”ט סיון, יום הולדתי

הייתי עם אנשים שאני אוהבת ואוהבים אותי.

את הבוקר פתחתי בחדר האימון שלי, עם מאומנת שפינקה אותי במקרונים מדהימים, לאחר מכן נפגשתי עם שתי נשים נפלאות שהציעו לי שתי הצעות לשיתופי פעולה נפלאים, ביליתי במסעדה האהובה עלי שכבר הפכה להיות מסעדת הבית שלי [הם חייכו אלי את יום ההולדת שלי] ומשם נסעתי לחוף הים לשקיעה.

לחגוג בתאריך העברי זה נחת.

מכיוון שבעידן הפייסבוק, כמעט אף אחד לא זוכר את התאריך העברי. למעט כמה אהובים שזוכרים בעקביות ומלווים אותי מדי שנה בברכות מזל-טוב מפתיעות.

אז יש לי יום הולדת, ולמעשה אני זוכה ביום שהוא שלי. יום שהוא ברובו יום של שקט.

יום של עצמי.

ומה אני עושה ביום של עצמי?

גדלה עוד קצת.

בנפש, בגודל הנשמה, בתודעה.

א. קודם כל מודה. על כל מה שיש לי. מודה על כל ירחי הלידה והבשלות שיש לי בחיים לכל נושא ונושא. שמחה שכל דבר אצלי מגיע בזמן הנכון לו, בבשלות שלי עבורו. ומברכת על התובנה הנפלאה הזו.

ב. שואלת את עצמי שאלות מקדמות. מכוונת לשאלות שיש לי תשובה עליהן. מורידה את שאלות ה”למה?” מחיי ושואלת “איך כן?”.

ג. מכינה לעצמי את מסמך הפלוסים שלי לשנה החדשה. כי אני, אני יש לי GIFT להעניק לעולם הזה ובאתי לעשות כאן כמה דברים חשובים, אז כדאי שאתרכז בהם.

מסמך הפלוסים שלי

יש לי מסמך נפלא, מסמך הפלוסים שלי, שבו אני עונה על שאלות מקדמות וחשובות. המסמך הזה הוא למעשה מסמך תיאום הכוונות שלי עם עצמי לקראת השנה הבאה עלי לטובה.

זהו מסמך לקראת הפגישה האסטרטגית החשובה ביותר בחיי: הפגישה האסטרטגית שלי עם עצמי.

סיימתי לענות עליו ממש לפני כמה דקות וחשבתי שגם אתם יכולים למצוא בו עניין ולהשתמש בו כמעין פגישת אסטרטגיה אישית ומכוונת עבורכם.

להורדת המסמך ניתן פשוט ללחוץ לכאן ולקבל אותו באהבה.

אתה בוודאי חושב לעצמך שאדם שבחר להוריד את הקובץ הזה הוא בטח אדם מצליחן – וכמה שאתה צודק. מחקרים רבים מוכיחים שאדם מכוון מטרות הוא אדם שמגדיל את הסיכויים שלו להשיגן.

אני מאחלת לעצמי מזל-טובים, שימשיכו להתגשם כל חלומותי לטובה, שתמשיך לגדול ולהתפתח תודעת השפע שלי ושאמשיך לזכות בשפע גשמי ורוחני.

ואני מאחלת לעולם הזה – שימשיך להיות בו טוב ושהטוב ילך ויגדל מיום ליום ומרגע לרגע יותר ויותר.

אמן אמן ואמן!

ומה אתה מאחל לי?

הלה אשר

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך